Obchodní podmínky

1. Prodávající

Prodávajícím je provozovatel internetového obchodu Chironax Frýdek-Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek-Místek, IČO: 47666391 

 

2. Cena zboží

Cena zboží v internetovém obchodě je vždy aktuální a platná. Ceny jsou uváděny včetně DPH. V případě, že dojde ke snížení ceny zboží objednaného Kupujícím, má Kupující právo na snížení ceny zboží v již přijaté a nevyřízené objednávce a to na základě telefonické nebo emailové žádosti Kupujícího.

 

3. Objednávky zboží

Kupující může objednávat zboží prostřednictvím internetového obchodu, emailem, telefonicky nebo faxem.

Přijatá objednávka se stává pro obě strany závaznou momentem telefonického či emailového potvrzení ze strany Prodávajícího.

 

4. Dodací lhůty

Pokud je zboží skladem je objednávka vyexpedována do 3 dnů po obdržení. V případě nedostupnosti zboží Vás budeme kontaktovat a navrhneme náhradní termín dodání.

 

5. Poštovné

Při objednávce do 800,- Kč (včetně DPH) je účtováno poštovné a balné ve výši 70,- Kč. Pokud objednávka přesáhne tuto částku je poštovné a balné zdarma. 

 

 6. Platba

Neregistrovaným zákazníkům je zboží zasíláno na dobírku. V případě registrace lze nastavit možnost platby fakturou po dodání. 

 

7. Komunikace

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Pokud použijete e-mail, podrobně svůj problém popište. Odpovíme do 24hodin